Červen 2012

Odjíždím

27. června 2012 v 13:34 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Asi chápu, že vás už to nebaví neustále číst moje informační články, ale dnes odjíždím na devět dní do Itálie - Bibione a nestihla jsem žádné články přednastavit. Proto, tedy a tudíž je tento článek poslední článek v měsíci červnu a další článek ode mě čekejte až kolem 9.července ;)
Užívejte si prázdnin a volna, ale hlavně, nezapomeňte tvořit a také navštívit můj blog ;)
Až se vrátím mám v plánu dost věcí na tvoření, ale nebojte, tvoření si beru i sebou na dovču ;)
Tak se tu mějte a užívejte si ;)

Velká návštěvnost? Co to?

24. června 2012 v 13:34 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Když jsem se ve čtvrtek podívala na Toplist, čekalo mě zděšení. Měla jsem pomalu více lidí online, než za celý den. A ještě ke všemu Toplist stoupal a stoupal.
To samé následovalo i další dny. Jen byla návštěvnost vyšší. A o dost. Mě to ovšem nedalo a začala jsem pátrat. Pátrala jsem, zda o mém blogu někdo nezveřejnil nějaký článek, nebo zda se o mém blogu někde nediskutuje. Bohužel jsem nikde nenašla stopy té velké návštěvnosti.
Protoře mi to neustále vrtalo hlavou, podívala jsem se na email, kde na mě čekal jeden email s předmětem: "Proč máš tak vysokou návštěvnost?".

Inspirace 01.

19. června 2012 v 7:00 | Klára |  Videa a obrázky o drátkování
Přináším vám další dávku inspirace. Tentokrát vám představím nějaké drátkované šperky.
Všechny obrázky, které jsou v celém článku, jsem zkopírovala z vyhledávače google, protože drátované šperky jsem jěště nezkoušela.
Doufám, že se vám mnou vybrané šperky budou líbit a třeba si i nějaký zkusíte vyrobit ;)Znáte *Funnydiamond*

18. června 2012 v 7:00 | Klára
Přicházím k vám s dalším Handmade nadšenkyní. Tentokrát budeme mluvit o slečně, která vyrábí různé šperky z fimo hmoty už od června 2011.
Slečna si blog s handmade tvorbou založila v červnu 2011 a nevím z jakého důvodu, ten měsíc i zkončila. Blog znovu obnovila v dubnu tohoto roku. Tedy v dubnu 2012.
Měsíčně na blog přidá zhruba okolo pěti výrboků její tvorby a musím teda přiznat, že jsou opravdu povedené.
Pokud se o její tvorbě chcete dozvědět více, přečtěte si celý článek ;)

Avatary 1.

17. června 2012 v 16:26 | Klára
Protože a jelikož mezi moje koníčky nepatří jenom tvoření ale i grafika, přidala jsem na blog rubriku grafika. Rubrika to bude velice jednoduchá a nebude tak obsáhlá jako ostatní rubriky na blogu.
Bohužel nikde nemohu sehnat photoshop, zatím tvořím v photofilteru studio. Dlouho jsem v něm nepracovala a tak už toho moc neumím a proto jsou avatary pouze obyčejné.
Snad se budou alespoň někomu líbit ;)


Aktuálně 02.

14. června 2012 v 18:20 | Kléér |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Tak se k vám po dlouhé době zase obracím s novinkami.
V poslední době mám docela dohánění do školy a dost školních akcí a tak. Určitě to znáte. Také se nám blíží prázdniny a já nemám a ani nebudu mít čas na blog a to znamená, že nebude moc článků.
Proto, tedy a tudíž bude vyhlášen jeden den v týdnu a ten den přibudou na blog třeba tři články. Tak to má myslím, že paní Monika Brýdová.
Asi by to byl čtvrtek, protože ten mám takový volný a nemám toho moc v plánu.
Tak uvidíme. Zatím se nechte překvapit.
Vaše KLÉÉR

"NE"normálnost barev

6. června 2012 v 19:57 | Kléér |  MOje tvroba s fimem
... Na téma normálnost nejde vymyslet moc věcí aby byli originalání. Přeci jenom když bych vyrobila třeba kusudama, tak je to normální kusudama. To chce něco originálního, ale co?
... Málo kdo kombinuje barvy, které k sobě vůbec nejdou a já jsem to prostě chtěla vyzkoušet. Zkombinovala jsem k sobě třpytivě tmavě zelenou a červenou s bílou. Kombinace je to dosti zajímavá, ale bohužel tmavá.


Sedm dní v týdnu. Sedm šálků čaje.

3. června 2012 v 18:21 | Kléér
Sedm dní v týdnu. - Sedm šálků čaje.
Různí lidé. - Různé chutě.
Stejné příchutě. - Jiné značky.
Najděte si i vy, ten správný čaj, podle vaší chuti ;)