Červenec 2012

Jsem zpátky ;)

31. července 2012 v 18:19 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Milí tvořiví návštěvníci tohoto blogu,
po dlouhé době jsem zpět. Téměř necelý měsíc jsem byla neaktivní a to hned z několika důvodů.
--> Důvod první jsem psala již na Facebooku tohoto blogu, ale pro ty, kteří se tam nedostanou to napíši znova.
Po dopsání článku o Enkaustice (posledního článku před mojí neaktivitou) se nám rozbil PC.
--> Jelikož a protože jsou prázdniny, tak neustále někam cestuji. Už jsem byla u moře, na závodech, s našima na chatě a teď ještě pojedu na tábor.
--> Když jsem byla u moře, tak nám babička zakoupila Waveboard a tak se na něm učím jezdit. Více méně už to umím, ale potřebuji se zdokonalovat. A tak nebyl ani čas na PC a na tvření také ne.
--> Posledním důvodem je i to, že blbne Facebook. Když jsem chtěla alespoň přispět na facebook přes mobil, tak to prostě nešlo, protože všechny moje příspěvky se zobrazovali mezi příspěvky ostatních. A teď to ještě ke všemu nejde smazat.
Když jsem ještě měla přistup k PC požádala jsem jednu slečnu o ohodnocení blogu a její hodnocení mě velice potěšilo. ( Pro zajímavé --> http://vzdajte-to.blog.cz/1207/critique-8#komentar101861454). Slečna se velice rozepsala a poradila mi co bych mohla na blogu vylepšit a co naopak třeba zrušit. A proto bude nyní na blogu probíhat menší rekonstrukce.
Další oznámením je, že na tomto blogu zavedu oblíbené blogy. Nyní už to mám sice zavedené, ale jsou to pouze blogy, na které chodím ráda a je tam asi jenom jeden blog, který zná ten můj. Takže v blízké době čekejte náběr.
Docela pochybuji, že si tento článek někdo přečetl, ale tomu, kdo si ho přečetl patří velký dík ;)

Kde se dozvíme o enkaustice?

9. července 2012 v 15:41 | Klára
Zajímáte se o enkaustiku a chtěli by jste se v ní zdokonalovat, nebo si koupit nějaké příslušenství?
Představím vám jednu stránku, na které si můžete zakoupit nějaké přislušenství k enkaustice. Můžete najít nějaké návody a kurzy a také můžete prodiskutovat s někým kdo sedí na druhé půlce republiky.
Pokud vás zajímá více o těchto stránkách, určitě si přečtěte celý článek.