Zas a znova...

30. října 2012 v 19:38 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Poslední dobou mám takové období, kdy mě nic nebaví a do ničeho se mi nechce. Nebaví mě škola a co je ještě horší je blog a tvoření. Do všeho se musím poslední dobou nutit. Nenutila bych se, Ale mám určité "zakázky" na náramky a tak je chci mít hotové.
Blog jsem poslední dobou zanedbávala hodně, protože jsem neměla čas. Když jsem čas měla, neměla jsem náladu a když jsem konečně měla čas a náladu najednou, nevěděla jsem o čem napsat. Nějak jsem o tom po večerech přemýšlela a vzpomněla jsem si, že tu máme rubriku Rozhovory. Momentálně hledám nějakého krativního človíčka, který by byl ochoten udělat se mnou rozhovor. Doufám, že nějakého najdu ;)
A pokud jsi kreativní třeba zrovna ty, napiš do komentářů něco o sobě a nějaký kontakt. Kouknu a třeba vyberu na rozhovor zrovna tebe ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je dnes za den?

Pondělí 17.2% (35)
Úterý 15.8% (32)
Středa 13.8% (28)
Čtvrtek 14.8% (30)
Pátek 14.8% (30)
Sobota 9.4% (19)
Neděle 14.3% (29)

Komentáře

1 MAKY | 30. října 2012 v 21:20 | Reagovat

Vím,že jsme se na eventuální rozhovor domlouvaly už asi dvakrát a nikdy to nevyšlo.Pokud máš tedy čas a chuť,vyřešila bych to kerespondenční cestou.Napiš mi na mail Tvé otázky a já Ti potom pošlu své odpovědi,na blog potom můžeš dát to,co uznáš za vhodné,jsem ochotná Ti do mailu poslat i nějaké fotografie nejnovějších výrobků,které zatím nejsou ani u mě na blogu.
Článek bych určitě umístila i na mém blogu,jako takovou malou propagaci ...
Budu se těšit
Ahoj Markéta :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama