Leden 2013

O blogu

27. ledna 2013 v 18:16 | Klára

O čem blog je...?
Blog je zameřen na tvoření všeho možného z všeho možného.Od tvoření tea bag foldingu po polymerové hmoty, drátkování, korálkování, decoupage a spoustu dalšího.

Kdy byl blog založen...?
Blog byl založen 20. března 2012 v 18:43. Úmyslně byl založen na stránkách blog.cz , protože adminka měla s touto stránkou zkušenosti z předešlých dob. Proto neváhala a blogu založila na této stránce, aniž by hledala nějakou jinou, třeba lepší bezplatnou stránku.

Proč byl blog založen...?
Tyto stránky jsem se rozhodla založit proto, protože mim velkým koníčkem bylo tvoření všeho druhu. Skládala jsem z papíru, zkoušela polymerove hmoty, skládala tea bag folding, korálkování a také zkoušela drátkovaní a spoustu dalších technik.

Kdo je majitelem blogu...?
Majitelem blogu jsem já, Klára. O blog se starám už od jeho vzniku. Občas ale přidám články, videa nebo fotky od nějakých internetových tvořivých kamarádů.

Jak často se o blog starám...?
O blog se snažím starat každou středu. Přidat každou středu nějaký článek. Bohužel se ale i stává, že to prostě nestíhám a blog je třeba měsíc bez článku.

Inspirace 1.

16. ledna 2013 v 8:00 | Klára |  Videa a obrázky o keramice
Keramika je poměrně známá už dlouhou dobu. Je to valstně taková hlína, která se po "uplácání" vytvrzuje v peci. Její výhodou je, že se z ní dá vytvořit téměř cokoliv. A proto vám přináším malou dávku inspirace ;)

Fimo srdíčko

4. ledna 2013 v 17:54 | Moonika - www.moonika.mypage.cz |  Moje návody na fimo hmotu
Začínáte z fimo hmotou a už nevíte co z ní vyrobit? Tady je pro vás návod na opravdu jednoduché, ale přitom efektní srdíčko :)Seznámení s 3D origami

2. ledna 2013 v 12:00 | Klára |  Články o 3D origami
Technika Origami je velmi známá, ale dorazila k nám obdoba této techniky. Obdoba této techniky se nazývá stejně, jenom má přidaná jedno písmenko a jedno číslo. Nazývá se 3D origami.