O blogu

27. ledna 2013 v 18:16 | Klára

O čem blog je...?
Blog je zameřen na tvoření všeho možného z všeho možného.Od tvoření tea bag foldingu po polymerové hmoty, drátkování, korálkování, decoupage a spoustu dalšího.

Kdy byl blog založen...?
Blog byl založen 20. března 2012 v 18:43. Úmyslně byl založen na stránkách blog.cz , protože adminka měla s touto stránkou zkušenosti z předešlých dob. Proto neváhala a blogu založila na této stránce, aniž by hledala nějakou jinou, třeba lepší bezplatnou stránku.

Proč byl blog založen...?
Tyto stránky jsem se rozhodla založit proto, protože mim velkým koníčkem bylo tvoření všeho druhu. Skládala jsem z papíru, zkoušela polymerove hmoty, skládala tea bag folding, korálkování a také zkoušela drátkovaní a spoustu dalších technik.

Kdo je majitelem blogu...?
Majitelem blogu jsem já, Klára. O blog se starám už od jeho vzniku. Občas ale přidám články, videa nebo fotky od nějakých internetových tvořivých kamarádů.

Jak často se o blog starám...?
O blog se snažím starat každou středu. Přidat každou středu nějaký článek. Bohužel se ale i stává, že to prostě nestíhám a blog je třeba měsíc bez článku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--> Pokud máte ještě nějaké dotazy, které by podle vás v článku měli být, tak mi je napište do komentářů a ráda vám na ně odpovím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama