Křížek tam, křížek zpátky

20. února 2013 v 12:00 | Klára
Vyšívání je v Evropě známé pravděpodobně od počátku našeho letopočtu. Předtím ho už dávno znali v Číně, Indii a Egyptě. Časem se ale vyšívání rozdělilo a rozrostlo do několika techniky. Nejznámější z nich je asi křížková výšivka.

Stránky www.vyshivka.cz se zabývají křížkovou vyšívkou. Na stránkách nalezneme základní návody, rady, obchod s pomůckami pro vyšívání a vše co se křížkové výšivky týče. Nejlépe když se sami podíváte co stránka nabízí.
Majitelkou stránek je paní Světlana, která na stránkách zmiňuje, že křížkové vyšívání je její koníček a představuje pro ni absolutně dokonalý způsob relaxace. Během prohlížení stránek jsem ale zjistila, že již adminka není aktivní, protože poslední příspěvek je z roku 2011. Tak snad poslouží jako inspirace.
Už od vzniku mám na blogu rubriku vyšívání a snažím se dávat články tak, abych se zavděčila alespoň trochu všem kreativním lidičkám. Hlavně teď ze začátku, kdy je na blogu článků opravdu málo a tak se snažím přidám do každé rubriky alespoň jeden článek a protože se vyšíváním moc nezabývám, vybrala jsem první stránky o vyšívání, které se mi líbily. Každopádně kdyby byla adminka aktivní nadále, byla by to super stránka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama