Březen 2013

Superman v akci

24. března 2013 v 10:29 | Klára :) |  Mojepráce s náramky přátelství
V neposlední době hodně teenagerů nosí trička se znakem supermana, ale náramek má jen ten kdo ho od někoho dostane, nebo si ho sám uplete.
Modrý náramek uprotřed s žlutočerveným znakem supermana je ručně pleten a na ruku k přidělání slouží dva copánky, které se k sobě sváží dvěma copánky.
Já sama jsem jeden takový pletla a tímto článkem bych vám ho chtěla ukázat.Hana Hořáková

13. března 2013 v 16:03 | Klára :) |  Rozhovory
Paní Hana Hořáková, je paní plná života, smíchu a hlavně tvoření. Nevěděla jsem co o ní STRUČNĚ napsat a tak jsem okopírovala to co má na stránkcýh www.hankahorakova.cz.
"Od roku 1998 podnikám ve výtvarné oblasti. Šest let jsem učila lidová řemesla a následně kreativní tvorbu. Měla několik autorských výstav na téma paličkovaná a frivolitková krajka."
Paní Hořáková tedy podníká ve výtvarné oblasti již patnáctým rokem. (Jen tak pro zajímavost. Jsem stará jako její podnikání :D)
A já už nebudu dálet zdržovat a přejdu k rozhovoru, protože jendinně v rozhovoru zjistíte to nejvíc zajímavé a důležité :)


Růžička z ubrousku

3. března 2013 v 18:51 | Klára :) |  Návody na jiné nápady
Dlouho jsem nic nepřidala, protože nemám téměř žádný čas. Musím se učit na přijímačky a ve škole je také spousta učení. Dnes tu pro vás mám tedy jen krátký video návod na růžičku. Jenom upozornuji, že je to ve špatné kvalitě a potom už tam říkám hlouposti. Tak si zvuk klidně vypněte a vnímejte pouze moje híbaní rukama :)