Superman v akci

24. března 2013 v 10:29 | Klára :) |  Mojepráce s náramky přátelství
V neposlední době hodně teenagerů nosí trička se znakem supermana, ale náramek má jen ten kdo ho od někoho dostane, nebo si ho sám uplete.
Modrý náramek uprotřed s žlutočerveným znakem supermana je ručně pleten a na ruku k přidělání slouží dva copánky, které se k sobě sváží dvěma copánky.
Já sama jsem jeden takový pletla a tímto článkem bych vám ho chtěla ukázat.
O náramek mě požádala spolužačka. Na internetu jsem si nalezla návod a upletla jí ho. Po týdnu mi ho ale vrátila s tím, že se jí neustále rozvazoval. Zřejmě ho měla zavázaný pouze na jeden uzlík. Tak jsem si hood ní vzala a nějakou dobu mi doma ležel na poličce. Nakonec jsem ho výtahla a nosím ho já. Dělala jsem ho převážně po večrech a myslím, že jsem ho dělala cca 3 večery.

Stav náramku už není zrovna nejlepší. Z nošení už je trochu ošoupaný, ale jinak je v naprostém pořádku.
S náramkem jsem naprosto spokojen, ikdyž vím, že tam jsou chybička o kterých vím jen já a ten, kdo náramkům rozumí víc než já. Větší radost mám ale z toho, že je to první složitější náramek.
Jak vnímám okolí, tak názory jsou zatím pouze pozitivní. Když se třeba bavím a kamarádkami, tak mě vezmou za ruku a prohlásí "Jé, superman, Pěknej!" a když jsem ho přinesla poprvé do školy, druhá kamarádka mě požádala o batmana, ale o tom v příštím článku.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám náramky přátelství?

Ano 65.6% (141)
Ne 10.7% (23)
Trochu 11.6% (25)
Některé ne 12.1% (26)

Komentáře

1 DK | Web | 22. dubna 2013 v 19:55 | Reagovat

Mám jeden náramek přátelství a nesmírně si ho vážím. Už vypadá naprosto strašně po těch letech. :D Dokonce o něm najdeš článek v rubrice Deník, je to o tom samém přátelství, o jakém se ti tolik líbil můj článek. :) A společně s tím děkuju za komentář, je fajn, když někdo chápe, čím si prošel/prochází ten druhý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama