Duben 2013

Domeček na čaj

24. dubna 2013 v 14:39 | Klára |  Videa a obrázky o decoupage
Přijímací zkoušky jsou již za mnou a já si mohu s klidem sednou k hrnečku čaje a jen tak brouzdat po internetu, psát si s kamarády a radovat se, že jsem přijata na obě školy, na které jsem se hlásila. A navíc se s Vámi chci podělit o skvělý nápad který jsem nalezla během toho brouzdání.
Mne - jakožto milovníka čaje - naprosto zaujal tento domeček na čaj a tak jsem se rozhodla Vám tento domeček představit a něco Vám o něm povědět.
Květ připomínající podzim

21. dubna 2013 v 16:52 | Klára |  Moje tvorba s jinými nápady
Už delší dobu jsem Vám chtěla ukázat tyto květy růže, které jsem dělala minulý rok na podzim, ale čekala jsem na vhodnou dobu. Čekala jsem až přijde podzim aby se to tématicky hodilo, ale dnes jsem si všimla že je na blogu téma týdne "květ" a tak jsem se rozhodla na poslední chvíli přispět do hromádky článků na téma "květ" i mým květem, který mi kvete v pokoji na stole :)

Co chystám do budoucna

15. dubna 2013 v 14:21 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
V poslední době blog velice zanedbávám. Není čas na tvoření ani na psaní článků. A navíc jsem dnes dostala antibiotika a v pondělí 22.4.2013 a v úterý 23.4.2012 píšu přijímací zkoušky na obchodní akademii a na gympl. Až bude po všem, budu se snažit blogu plně věnovat a tak vám alespoň přináším seznam článků, na které se můžete těšit:
* velká spousta náramků přátelství
* vzpomínka na podzim (růže z listů)
* růže z ubrousku
* šaty z papíru
* fimo, které čeká na kompletaci
* a spousta dalšího! :)

Všem Vám přeji krásné jaro a po přijímacích zkouškách naviděnou! :)