Červenec 2013

Batikované tričko

25. července 2013 v 11:56 | Klára |  Moje práce s batikováním
Minulé léto se mi zachtělo batikovat a tak jsem si nakoupila nějaké Duhy, o nějaké požádala tetu a šla jsem spolu s bratránkem batikovat. K batikování jsem použila jedno starší tričko které jsem již nenosila pro případ, že by se tričko náhodou nepovedlo. Naštěstí to tak ale nedopadlo a já Vám tričko mohu ukázat.

Kusudama stromeček

24. července 2013 v 12:31 | Klára |  Videa a obrázky kusudamě
Při brouzdání po internetu nehledám pouze korálkování, fimování, ale všechno možné. A tak tentokrát mám pro Vás na ukázku tento parádní stromeček skládaný technikou KUSUDAMA, který ač se nezná, vypadá jako krásná malá Bonsai. No nemám pravdu? Pojďme se na něj podívat z blízka :)

Neonové naušnice

23. července 2013 v 15:42 | Klára |  Moje tvorba s korálkováním
Angína je prevít a skolila mě natolik, že jsem týden ležela v posteli a nebyla schopna čehokoli jiného, než spaní. Nyní jsem už ale zdravá a objevila jsem doma jednu sadu korálků z dětství. Korálky mě zaujali natolik, že jsem si z nich musela rychle udělat naušnice. Tak se na ně pojďme podívat zblízka :)


Špendlíkáček

22. července 2013 v 13:11 | Klára |  Videa a obrázky o korálkování
Nedávno jsem brouzdala po internetu a hledala ispiraci co vytvořit. Nápadů jsem nalezla spoustu, ale asi nejvíce mě zaujali tyto náramky ze zavracích špendlíků. V blízké době se je chystám vytvořit, ale než je vytvořím, chtěla jsem Vám je ukázat. A tak dost povídání a pojďme se na ně podívat z blízka :)

ŠPERKY z drátu a korálků - Sara Withersová

19. července 2013 v 17:00 | Klára |  Recenze

Jako první příspěvek do rubriky Recenze bych vám ráda ukázala knihu od Sary Withersové která se jmenuje ŠPERKY z drátu a korálků. Jak už název napovídá, kniha bude o korálkování a drátkování. V knize ale nalezneme i Základy práce se stříbrem a tak se pojďme na knihu podívat z blízka.

Ano, ano a ano...

19. července 2013 v 15:43 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Je červenec, venku teplo, sluníčko, voda, ovoce, pití no prostě dlouhé dvouměsíční letní prázdniny.
Já se momentálně doléčuji z letní angíny, která byla opravdu zákeřná, ale boj se blíže ke konci a já Vyhrávám! :D
Nezbývá mi zdělit vám nic jiného, že nejste slepí a určitě jste si všimli nového layoutu, který se tu objevil včera večer. Tedy spíše v noci a dnes byl postupně doladěn. Ohromně velký DÍK za něj patří mé kamarádce ZUZCE která má blog již neaktivní a tak asi nemá cenu dávat její odkaz, ale já ho sem dám stejně, kdyby se náhodou rozhodla ho zase obnovit (www.awww3.blog.cz).Takže Zuzko - DĚKUJU! :)
Ti z Vás kteří jste layout studovali podrobně, určitě jste si všimli že nahoře jakási kolonka "recenze". Ano, všimli jste si správně. Tato kolonka bude obsahovat recenza na kreativní knihy, které mám doma, nebo si občas zapůjčím v knihovně (Na první článek v této rubrice se můžete těšit dnes večer :)).
Nicméně už nebudu povídat a jdu Vám připravit recenzi na první knihu :)

1) Jak se Vám líbí nový layout?
2) Jak si užíváte prázdnin?