Mnohonásobný náramek

29. srpna 2013 v 16:21 | Klára |  Videa a obrázky o náramcích přátelství
Náramky přátelství nejsou jenom náramky plné vzorů, ale i také jednobarevné a jak můžete vidět na fotce, tak i několikanásobné.
Tento náramek jsem objevila při brouzdání po Pinterestu (nevím zda jsem to správně vyskloňovala) a byla by škoda, když bych ho tu dlouho "okecávala" a hned vám ho neukázala :D


.
.
Tento několikanásobný náramek přátelství, ač se nezdá, je velice jednoduchý. Protože, jelikož a poněvadž jednotlivé prameny jsou pleteny pouze ze dvou nití bavlnek. Takže vy kteří pletete náramky ať jednoduché, či složitější určitě víte, že se tento náramek neplete jinak, než že děláte uzílky jednou balvnkou na druhou a takto stále dokola.

Mimo již zmiňované jednoduchosti je velkým plusem také originalita. Zatím nikde v obchodě jsem takovýto nebo podobný náramek neviděla. A hlavně si ho můžete vyrobit vlastníma rukama podle vlastní fantazie. Náramek tedy můžete mít sladěn do jedné barvy, můžete mít přechod duhy či všechny barvy které máte rádi. Je opravdu jenom na Vás jak si náramek vyrobíte.

Líbí se Vám?
Zkusíte si je vyrobit?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí?

Ano 58.4% (265)
Ne 22% (100)
Trochu 19.6% (89)

Komentáře

1 Ivišek | Web | 7. září 2013 v 20:22 | Reagovat

Jů ten je nádherný. Jen škoda, že na náramky moc nejsem. Opravdu se mi moc líbí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama