Tílko s knoflíčky

25. listopadu 2013 v 20:06 | Klára |  Moje práce s tričkováním

Když se doma najde černé, šedé nebo bílé tílko a spousta krásných a barevných knoflíčků, které nemají využití, proč to nedát dohromady?
Já jsem to zkusila. Měla jsem několik nápadů a nakonec vyhrál ten nejlepší! Tílko tak krásně ožilo a knoflíčky mají lepší činnost než ležet v krabičce.


V tomto článku bych vám velice ráda představila tílko, které jsem si sama doma vlastní (ne)šikovností upravila.
Je to vlastně pouze tílko, na které jsem našila bílou, kontrastující nití různě barevné knoflíčky s přechodem od jedné barvy k druhé.


Na tílko jsem našila celkem 25 knoflíčku v pěti různých barvách, tedy od každé barvy 5 knoflíčků.
Jedním z nejtěžších úloh bylo vymyslet, jak knoflíčky na tílko rozestavit, protože tipů bylo hned několik. Jenom vybrat ten nejlepší. Jedním z nápadů byl například "rozsypat" knoflíčky po tílku a poté je náhodně přišít, ale nakonec vyhrál ten nejlepší nápad a ten můžete vidět na fotce. Přišila jsem knoflíčky okolo výstřihu.


Dalším z poměrně těžkých úloh bylo přišít knoflíčky zhruba ve stejné vzálenosti okolo výstřihu, ale v životě by mě nenapadlo, že přišít 25 knoflíčků dá takovou práci. Přišití knoflíčku jsem ale nakonec zvládla za dva večery, ale ta bolest za krkem se nezapomene. Ale stálo to za to! :)

Tak jak se Vám líbí? Přišívali jste někdy knoflíčky na nějaké tričko či tílko?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí?

Ano 58.4% (265)
Ne 22% (100)
Trochu 19.6% (89)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama