PF 2014

31. prosince 2013 v 19:20 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Jak klasik praví, s úsměvem jde všechno lépe a tak jsem tu zase po dlouhé době s takovou menší úvahou, pár informacemi a s přáním pro všechny návštěvníky tohoto blogu.
Máme tu 31. prosince a jak všichni víme, je to konec roku. Všichni to oslavují a rozdávají si takzvaná PFka. Když jsem dnes na jedno narazila na internetu, řekla jsem si, co to vlastně znamená to PF? Používá to každý, ale né všichni vědí co to znamená a tak jsem se dala na průzkum. Pouze jedno procent tázaných vědělo co to znamená, nebo alespoň z jakého jazyka je to přejmuto. A co to tedy znamená? Zkratka PF je zkratkou dvou slov "Pour féliciter" a je to tedy přejato z francouzštiny. A význam? Mnozí lidé si myslí, že to znamená něco jako Šťastný nový rok, nebo různá přání do Nového roku, ale ono to vlastně znamená jen: "Pro štěstí!" Takže PFka jsou sice strašně fajn, ale nejlepší jsou stejně naše zlatá česká přání a lidská tvořivost! ;)
A co předsevzetí? Máte nějaká? Jak tak všude koukám na internetu, vidím jak všichni píší "Na nový rok zhubnu!" a spousta předsevzetí, který se vlastně ani nikdy neplněj, ale mám z toho takovej pocit, že tentokrát to ty lidi prostě dodržej, že fakt ty předsevzetí začnou plnit. Jak jste na tom vy?
A na závěr? Chtěla bych všem mím návštěvníkům, přátelům, rodině a všem ostatním, kteří mě podporují v tom co dělám strašně moc poděkovat, za to, že jste i v těch nejhorších chvílích, kdy jsem to chtěla vzdát poděkovat a popřát vám všem hodně štěstí, co nejvíce zdraví, kopu lásky, spoustu pohody a hlavně hromadu splněných přání do toho roku, který přijde již za pár hodin. A hlavně aby byl lepší než ten letošní, který podle mě opravdu za moc nestál, ale i přesto mi přinesl mnoho nových zkušeností, které se mi budou hodit.
A vám, kteří jste tu poprvé a třeba i naposledy, přeju kupu všeho co jsem napsala víše!

A moje předsevzetí, které vám prozradím? Chtěla bych v novém roce býti více aktivní co se týče blogu a doufám, že mě v tom budete podporovat! Děkuji vám všem strašně moc a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co je dnes za den?

Pondělí 17.2% (35)
Úterý 15.8% (32)
Středa 13.8% (28)
Čtvrtek 14.8% (30)
Pátek 14.8% (30)
Sobota 9.4% (19)
Neděle 14.3% (29)

Komentáře

1 Elis | Web | 1. ledna 2014 v 12:01 | Reagovat

Děkuji :) Tobě taky, i když trochu opoždně.... Tu hromadu splněných přání bych potřebovala jako sl :P Ale mujsím říct, že o PFkách jsem nikdy neslyšela....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama