Duben 2014

Nejzmoženější období

30. dubna 2014 v 20:23 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Nemůžu uvěřit tomu, že jsem nepřidala za celé tři měsíce jediný článek a nechala blog takto zpustnout jako nějakou chaloupku někde uprostřed lesa. Tak pracně jsem si budovala návštěvnost a hledala návštěvníky, psala články se vší láskou a nakonce to dopadlo tak jak to dopadlo.
Je jaro, venku je krásně a dneska zrovna jsou čarodějnice. Tento rok je to pro mě obyčejný den jako každý jiný den. Tedy vlastně je nečím zvláštní. Ano, to je. Já totiž píší článek na blog :D
No jo, už mi ta pusa zase jede. Škoda že mi takto nefunguje i hlava při psaní článků na témata a né jen takhle obyčejné okecávací články :D Ale to už si budete muset zvyknout.
Ale teď pojďme k tomu, proč jsem vlastně nepsala články. To je otázka. Proč? Je to vlastně uplně jednoduché. Jsem prvním rokem studentkou střední školy a jak je zvykem, tak se střední školou příchází aklimatizace s profesory, předměty, spolužáky a hlavně se člověk snaží zapsat co nejlépe takže pokud možno žádné flákání.
A do toho jsem se začala opět aktivně a hlavně naplno věnovat orientačnímu běhu. Můj koníček zhruba již od čtvrté třídy, který mě teď znovu chytil a doufám, že se budu jen a jen zlepšovat.
Nicméně to vše ale neznamená, že jsem přestala tvořit! V poslední době se věnuji převážně korálkům a mám tu nějaké kousky, které bych chtěla dát na blog a na facebook. Jenom nemám čas si nalézt chvilku a nafotit to a upravit. Teď už bych možná mohla mít nějaký čas a motivaci přidat občas nějaký ten článek, ikdyž je přeci jen fakt, že je jaro a tak budu spíše venku a né sedět u monitoru, ale uvidím. Každopádně vám nemohu nic slíbit.

-->>> POCHYBUJU, ŽE SI TENTO ČLÁNEK NĚKDO PŘEČTE, ZDA VŮBEC NĚKDO DORAZÍ NA BLOG, ALE SNAHA BYLA :D