Prosinec 2014

A je tu opět konec roku!

31. prosince 2014 v 16:25 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Jak už název článku napovídá, tento článek bude o tom, co se událo za tento rok a má být jakýmsi poohlednutim.
Musím se přiznat, ale dalo mi hodně přemlouvání, abych si na chvíli sedla a věnovala se alespoň těch blbých 10 minut blogu.
Blog pro mne byl vždy koníčkem, ale v poslední době se z něho stala povinnost, která mě přestala bavit. Jo, asi to zní dětinsky jako když dítě dostane hračku a pak jí odhodí, protože dostane novou, ale tak to není. Je to jinak a rozebírat to tu nebudu, protože kdo bloguje ví jak to myslím. Teda aspoň doufám :D a hlavně je tu už spousta omluvných článků o tom, proč jsem byla neaktivní a myslím, že tentokrát by tomu nebylo jinak.
Předešlý rok proběhl zhruba tak, že jsem přestala tvořit uplně vše a začla se orientovat převážně na korálky. Nějaké jsem doma měla už z předešlých let, ale rozšířila jsem zásoby a zjišťovala jsem, že moje předešlé zásoby jsou nekvalitní a tak musím "nahrabat" nové. Prošlo mi v rukou spoustu výrobků ale vyfotit jsem stihla jen minimum, ale i tak se pokusím vám to minimum v průběhu roku přidávat na blog.
Dále mne velice zaujala pryskyřice a i tu jsem si samozřejmě musela pořídit :D už jsem vyrobila spoustu náušnic, náramků, přívěsků na krk, ale nestíhám je fotit a když se o to pokusím, výsledný výtvor vypadá na fotce přeci jenom jinak :D Focení je jedna z mála věcí, který bych potřebovala do příštího roku vycvičit :D
Myslím si, že už bylo dost povídání a tak bych vám všem chtěla popřát aby rok 2015 byl pro všechny rokem plným radosti, úspěchů, zdraví a štěstí! :) A hlavně plný kreativity! :)
A na závěr vám všem děkuji, za vaši návštěvnost! :) Za to, že blog navštěvujete, sledujete moje videa na YT (nejsledovanější má již přes 10 000 shlédnutí, což je naprosto úžasné!) a i za to, že se počet To se mi líbí na stránce blogu na Facebooku značně rozšířil a překročil hranici 2 000 a zbývá už jen pár do 3 000.
Děkuji, jste úžasní! :)