Velký kopanec do zadnice!

1. ledna 2016 v 0:00 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Je tu nový rok (2016, pro ty, kteří si to stále ještě nepamatují stejně jako já) a sním spousta novoročních předsevzetí. Proč také nemít nějaké?
Každý rok si dávám předsevzetí a ruku na srdce... zatím jsem nezvládla žádné dotáhnout do konce. Asi bych se s tím neměla chlubit. Na druhou stranu, musím uznat, že spousta z nich byla nereálná. Třeba když jsem chtěla přečíst přes 122 knih, do velké knižní výzvy. To bych musela celý den sedět v knihách. Nicméně to zase nemůžu považovat za nereálné. Určitě je spousta lidí, kteří to dokáží.
Právě proto jsem se rozhodla udělat si tento rok takovou výzvu, kterou zvládnu. Nebo spíše, pokusím se ji zvládnout.


Start reading more
O čem bude celá tato má výzva? Nebude to jenom o čtení knih. Bude to o běhání, ježdění na kole, posilování, vyrábění šperků, školních úspěších, o času stráveném s rodinou a přáteli, geocachingu a samozřejmě o tomto blogu. Ten v tom všem bude hrát hlavní roli. Bude tu hrát roli "průvodce výzvou".
Že stále nechápete? Tak dobrá... Stanovím si nějaké cíle, které uvedu o pár řádků níž a budu o tom všem referovat zde na blogu. Budu přidávat články o knihách (ty se ale budou spíše objevovat na portálu www.chrudimka.cz), o tom, co jsem vyrobila, co jsem naběhala, najezdila a jakých závodů se účastnila. Vlastně to bude celé o mě. Dá vám to možnost nahlédnout do mého světa. Dostanete možnost číst si mé názory a sledovat, jak dodržuji svůj slib.
Ti, kteří znáte tento blog důkladně, již delší dobu, asi si říkáte, že jsem se zbláznila. Vždyť blog se oficiálně jmenuje Svět tvoření. Jenže já o tom přemýšlela.
Na blogu je spousta rubrik, které jsem nikdy nevyužila. Které mě vlastní ani moc nebaví a nevím o nich vůbec nic. Jako třeba enthusiastica. Už ani nevím, jak správně se to píše. A k čemu tu ty rubriky jsou? Akorát je tu nepořádek a zmatek.
A o tom ten nový rok bude. O změnách. Není to pouze tvoření, ale i SVĚT.
Jak tedy bude vypadat ten nadcházející rok? Pojďme na to mé předsevzetí :)

  • Chtěla bych i nadále tvořit. Jen občas na mě spadne lenost a tak bych chtěla minimálně jednou do měsíce přidat článek o tom, co jsem vytvořila. Takový drobný rozbor. Takže na konci roku by tu mělo byýt 12 článků z tvoření.
  • Jak už jsem zmínila, ráda behám a jezdím na kole. Tento rok bych k tomu chtěla přidat i nějaké ty posilovací cviky a začít mapovat mé naježděné a naběhané kilometry. Mimo jiné běhám orientační běh, takže možná i nějakou tu reportáž ze závodu? Řekla bych tak měsíčně jeden článek k tomuto tématu. Tudíž dalších 12 článků.
  • Těsně na závěr by to byly nějaké ty knihy. Možná i filmy. O nich sice nebudu psát zde na blogu, ale budu je odkazovat v tomto článku.
Kafka na pobřeží - Haruki Murakami (naprostá srdcovka)
Líbali jsme se - David Levithan
Audience - Václav Havel (maturitní četba)
Star Wars: Síla se probouzí
Osm hrozných
Muž na laně
Padesát odstínů šedi
Pod jednou střechou
Sociální síť
Mimoni
Papírová města
Jessica Jones - seriál (13 dílů)
  • Naprostou novinkou pro mě je geocaching. Dostala jsem se k němu teprve nedávno, ale také bych mohla přidat jednou měsíčně nějaký ten článek. Zkrátka dalších 12 článků za rok.
  • Jako další mou zálibou je pečení. Proto bych čas od času přidala nějaký článek o mých pekařských úspěších.
  • A na závěr? Ráda bych dala blog do stavu použitelnosti a přehlednosti. Uvidím, jak se mi zadaří a jak budete spokojeni.

Suma sumárum, jedná se o minimálně 48 článků. Občas se pokusím napsat něco i jen tak. O mě, o tom, co je nového, co chystám, atd. Věřím, že tento rok bude úspěšný a společně to zvládneme.
A na závěr? Pokud je tu někdo, kdo si dal podobnou blogovou výzvu, nezapomeňte mi o tom napsat. Určitě dám pod článek odkaz na vaši výzvu a můžeme se navzájem motivovat. Ve dvou se to lépe táhne, nebo ne? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co je dnes za den?

Pondělí 17.2% (35)
Úterý 15.8% (32)
Středa 13.8% (28)
Čtvrtek 14.8% (30)
Pátek 14.8% (30)
Sobota 9.4% (19)
Neděle 14.3% (29)

Komentáře

1 Broken girl | Web | 4. ledna 2016 v 21:22 | Reagovat

Až teď jsem si uvědomila, že celý den píšu špatně datum :D Jinak s výzvou držím palce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama