Leden 2017

Blog má vlastní Instagramový účet

29. ledna 2017 v 13:17 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Po několika letech existence tohoto blogu jsem se rozhodla. Učinila jsem velké rozhodnutí...(trocha dramatičnosti)... Založila jsem blogu vlastní instagramový účet.
Bude to sice chvíli trvat, než se dostane do 100% chodu (navíc mám před maturitou), ale je to pro mě ohromná výzva.
Zatím jsem na IG umístila pouze jednu fotografii a vyhledala účty, které mají podobné zaměření jako já a čerpám inspiraci. S postupem času bych chtěl přidávat více fotek z mého koutku a využívat funkci InstaStories, kam budu přidávat fotky z průběhu pracovního procesu.
Pojďte do toho se mnou a pomožte mi tento účet rozjet. Stačí, když mě budete sledovat. Všechny účty, které mě sledují postupně procházím a pokud mají nějaké kreativní zaměření, začínám je sledovat. Navíc mi tím ukážete, že to má smysl a není to jen nějaký můj naivní výkřik do tmy.

www.instagram.com/tvoreni_svet


Herrinková sada

22. ledna 2017 v 15:35 | Klára |  Tvoření
Dárek předán a já se mohu pochlubit. Přináším vám úplně jednoduchý herrinkový náramek a ještě jednodušší náušnice.

Náramek měl být původně složitější, ale vzhledem k tomu, že jsou korálky sami o sobě efektní - lesklé, je náramek hezký i takto. Jak se říká V jednoduchosti je krása.

Náušnice jsou dvoje také ze zajímavého důvodu. Diskutovala jsem doma, zda bude hezčí, když budou korálky kolem celého korálku (foto 2) nebo jenom částečně (foto 1). Usoudili jsme, že hezčí to bude kolem celého korálku, ale po ušití už to tak hezké nebylo, že jsem ušila i původní verzi (foto 1). Právě z tohoto důvodu jsou náušnice dvoje.
Doufám, že tato malá sada nadělá hodně parády.


Přečteno v roce 2016

1. ledna 2017 v 19:49 | Klára |  Ohlednutí do minulosti a buducnosti
Rozhodla jsem se k dnešnímu dni udělat seznam všech knih, které jsem přečetla v loňském roce. Bohužel nebylo moc času na čtení a navíc je většina knih z maturitní četby. Doufám, že v letošním roce (už 2017 - to to utíká) si na čtení najdu mnohem více času.