Challenge 01.

13. února 2017 v 19:39 | Klára |  Tvoření
Je 23:10, já nemůžu spát a dostala jsem nápad na článek. Tento úkaz je v poslední době vcelku nezvyklý a tak neváhám ani chvilku, beru do ruky mobil a začínám psát do poznámek článek, který později jenom vydám. Pokud ho teď čtete, vydala jsem ho.

Znáte ten pocit, když překvapíte sami sebe?


Když jsem zakládala Instagramovy účet blogu, začala jsem sledovat spoustu kreativních lidí. Ať už se věnují korálkům, pletení, háčkování nebo jiným DIY věcem. Zkrátka všechny, od kterých bych mohla nabrat inspiraci. Což asi vysvětluje aktuální počet uživatelů, které sleduji (170) a kteří sledují mě (23). Trochu nepoměr, ale na tom se zapracuje.

Ale zpátky k předmětu tohoto článku.


Jak jsem tak prohlížela ten Instagram a nevycházela z údivu, jak jsou někteří šikovní, objevila jsem jednu paní. Myslím, že to byla ruska a zjistila jsem, že jsou nesmírně šikovné. Ale tato paní (její instagram) má na feedu spoustu krásných háčkovaných dek. Ale víte v čem bylo to kouzlo? Většinou používa naprosto jednoduchý vzor, ale dokáže tak krásně sladit barvy, že výsledek je famózní.

A víte co to udělalo se mnou?


Já se zamilovala. Byla to láska na první pohled. Nutně takovou deku/přehoz musím mít.

Napadlo mě několik možností. Požádat maminku. Tu jsem ale po chvíli zavrhla, protože v poslední době jí z háčkování bolí ruce. Dalším nápadem byla teta. I tu jsem musela zavrhnout, protože uháčkovat deku jednak strašně trvá, navíc u tety mám už objednaný cardigan.

Zapeklita situace. Co s tím?


Rozhodla jsem se oprášit své háčkovací schopnosti. Vybrala jsem zajímavé barvy vlny a pustila se do háčkováani. A je to láska na druhou! Háčkování mě začlo po letech znovu bavit a raduji se z každé nové řady.

Teď už jenom doufat, že mi mé nadšení setrvá a deku doháčkuji. Ne jako malá, kdy jsem začla plést vestu a dodnes není hotová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je dnes za den?

Pondělí 17.2% (35)
Úterý 15.8% (32)
Středa 13.8% (28)
Čtvrtek 14.8% (30)
Pátek 14.8% (30)
Sobota 9.4% (19)
Neděle 14.3% (29)

Komentáře

1 Kamila | Web | 14. února 2017 v 11:38 | Reagovat

Mě se háčkování a potažmo hotový věci moc a moc líbí, jen nemám co oprášit!

2 sugr | E-mail | Web | 25. března 2017 v 7:12 | Reagovat

Háčkování je krásný koníček, bohužel jsem na tom jako tvoje maminka v současné době, ale snad se to změní. Háčkované věci se mi moc líbi.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama