Ohlednutí do minulosti a buducnosti

Co dál?

16. března 2018 v 18:17 | Klára
quotes, never, and now image Už dávno mi to nepřijde jako včera, kdy jsem blog zakládala. Vlastně už je to 6 let, co se mi v hlavě zrodil nápad mít blog o tvoření. Je neskutečné, jak to letí.
První dva roky, kdy jsem ještě chodila na základní školu, jsem na blog přispívala velmi pravidelně, ale s nástupem na střední školu moje aktivita upadla. Nejen co se týče přípěvků na blog, ale i toho tvoření bylo podstatně méně.
O 4 roky později, po nástupu na VŠ, je času ještě méně, ale znovu si zahrávám s myšlenkou obnovení blogu.
V současné době blog navštíví přibližně 12 lidí týdně. Obávám se, že velkou část tvoří zahraniční návštěvníci, kteří přidávají komentáře s reklamami na jejich "zázračné" produkty. Proto jsem si vědoma, že dostat blog do podvědomí ostatních nebude úplně snadné.
Uvědomuji si všechnu tu práci, kterou jsem do blogu v minulosti vložila (a taky ho tak trochu beru jako deník mého života) a zároveň vidím to všechno, co bych musela udělat pro to, aby se blog dostal znovu mezi lidi. Nicméně mám-li být upřímná, bylo to dost náročné i v době, kdy jsem na blog měla čas.
Ačkoliv Facebookovou skupinu sleduje téměř 4 500 lidí, jejich aktivita a reakce jsou minimální. Pokud přidám fotku s něčím, co vytvořím, po několika měsicích jsou tam stále jenom dvě To se mi líbí. (Dobře, stále je tu ta možnost, že se to lidem nelíbí, ale tu si moc nepřipouštím :D) Je tedy chyba v propagaci, v malé aktivitě, nebo čím to je?
Na začátku ledna minulého roku se navíc blog rozrostl o Instagramový účet. Opět aktivita nebyla moc velká, protože nebylo moc času na tvoření, ale už má 30 sledujících!

Nastává tedy jedna otázka. Má smysl obnovit blog spolu s Facebookovou stránkou? Četl by to někdo? Mám zrušit oboje, nebo jenom blog a přispívat alespoň na Facebooku?

Bye bye, Hollywood Hills I'm gonna miss you

29. prosince 2017 v 17:17 | Klára
Přijde mi to jako včera.
Ležím v posteli a loučím se s rokem 2016 a vším dobrým i špatným, co se příhodilo.
Akorát s tím rozdílem, že je o rok víc a jsem nemocná.
Silvestr, který "chceš"!
...
Internet je plný motivačních příspěvků, jak v roce 2017 zvládli spoustu dobrých i špatných momentů a já se rozhodla, že když jsem celý rok na blog "kašlala", doženu to na konci roku. Pro dobrý pocit, chápejte.
...
Rok 2017 byl rokem změn, hledáním sama sebe a důležitých životních kroků. Dohromady vražedná kombinace, nemyslíte?
...
Celé to začalo velmi příjemně. Maturitním plesem. Na ten budu vzpomínát ještě hodně dlouho, jako by to bylo včera. Hlavně bylo super, že jsem si ho užila nejen s přáteli, ale i s rodinou. SKVĚLÉ to bylo!
Následovala maturita. Tu jsem i přes ty nervy zvládla s vyznamenáním.
S výběrem Vysoké školy to bylo horší. Úplně jsem ještě nevěděla co chci dělat. Teda, věděla. Chtěla bych být jednou účetní. Po průzkumu škol jsem jako číslo jedna zvolila VŠE v Praze. Všichni kolem mi říkali, že je to těžká škola, že to bude finančně náročné, že jsem moc velký snílek. Pro jistotu jsem si dala i přihlášku na Univerzitu Pardubice a ČZÚ. Tak nějak pro jistotu, i když bych tam nejspíš stejně nešla.
A víte co? Od září jsem studentkou VŠE, bydlím s nejlepší kamarádkou, poznala jsem spoustu skvělých lidí a jsem šťastná.
Když si vzpomenu na všechny ty nervy ohledně hledání bydlení, běhá mi mráz po zádech. V lednu se stěhujeme už snad napsledy do maličké garsonky a já se těším, až si ji zařídíme podle sebe.
...
Abych tu ale nemluvila jenom o škole, nových začátcích. Mám radost i z dílčích úspěchů roku 2017.
Celý zimní semestr jsem chodila pravidelně každé úterní ráno od 7:30 na Pilates. Můj ortoped by měl radost, že konečně dělám něco pro mé zdraví!
Velkou část roku jsem chodila běhat. V období maturity fakt pravidelně. Skoro každý den.
Osamostatnila jsem se. Ikdyž ono by to v Praze ani jinak nešlo.
A spousta dalších maličkostí.
...
Také sem patří přiznání, že deku, o které jsem mluvila v TOMTO článku stále nemám hotovou a asi ji tento rok ani nestihnu. Ale pracuje se na tom, jo? (Sice je uklizená v krabici, ale po zkouškovém ji FAKT vytáhnu!)
Co sé týče tvoření, navlékla jsem přibližně 4 náramky, z toho dva pro sebe. (poprvé kovářova kobyla nechodí bosa!)
...
V příštím roce bych ráda trochu zamakala.
Ať už na blogu, s běháním, s tvořením, se sebeláskou.
Tak nějak ve všem.
Ale hlavně si chci užít těch posledních pár měsíců, kdy je mi ještě náct.
Protože...
Peníze budou, my nebudeme.
...

Ráda bych obdržela trochu zpětné vazby od vás.
Mám v blogu pokračovat? Jaké články by vás zajímaly nejvíce? Co byste změnili? Jak jste se o blogu dozvěděli?

Blog má vlastní Instagramový účet

29. ledna 2017 v 13:17 | Klára
Po několika letech existence tohoto blogu jsem se rozhodla. Učinila jsem velké rozhodnutí...(trocha dramatičnosti)... Založila jsem blogu vlastní instagramový účet.
Bude to sice chvíli trvat, než se dostane do 100% chodu (navíc mám před maturitou), ale je to pro mě ohromná výzva.
Zatím jsem na IG umístila pouze jednu fotografii a vyhledala účty, které mají podobné zaměření jako já a čerpám inspiraci. S postupem času bych chtěl přidávat více fotek z mého koutku a využívat funkci InstaStories, kam budu přidávat fotky z průběhu pracovního procesu.
Pojďte do toho se mnou a pomožte mi tento účet rozjet. Stačí, když mě budete sledovat. Všechny účty, které mě sledují postupně procházím a pokud mají nějaké kreativní zaměření, začínám je sledovat. Navíc mi tím ukážete, že to má smysl a není to jen nějaký můj naivní výkřik do tmy.

www.instagram.com/tvoreni_svet

Přečteno v roce 2016

1. ledna 2017 v 19:49 | Klára
Rozhodla jsem se k dnešnímu dni udělat seznam všech knih, které jsem přečetla v loňském roce. Bohužel nebylo moc času na čtení a navíc je většina knih z maturitní četby. Doufám, že v letošním roce (už 2017 - to to utíká) si na čtení najdu mnohem více času.

Vyhněte se stresu #NoStress

6. dubna 2016 v 13:50 | Klára

Určitě jste všichni zažili takovou tu náladu, kdy přijdete ze školy či práce, jste smutní, nic se vám nechce a venku je počasí, že by ani psa nevyhnal.
Myslím, že tuto náladu znají úplně všichni a tento článek bude (možná) o tom, jak se těmto náladám vyhnout, jak s nimi bojovat a jak jim přecházet.

Láskou zatemněná mysl

1. března 2016 v 20:21
Jak jsme na začátku roku zmiňovala, občas budu psát i články, které nemají nic společného s hlavním tématem tohoto blogu, tedy tvořením. Tento článek píší právě proto, že už delší dobu mě neponechává klidnou něco, co potřebuji sdělit světu. Nechci si to nechávat pro sebe a zajímají mě názory ostatních.

Velký kopanec do zadnice!

1. ledna 2016 v 0:00 | Klára
Je tu nový rok (2016, pro ty, kteří si to stále ještě nepamatují stejně jako já) a sním spousta novoročních předsevzetí. Proč také nemít nějaké?
Každý rok si dávám předsevzetí a ruku na srdce... zatím jsem nezvládla žádné dotáhnout do konce. Asi bych se s tím neměla chlubit. Na druhou stranu, musím uznat, že spousta z nich byla nereálná. Třeba když jsem chtěla přečíst přes 122 knih, do velké knižní výzvy. To bych musela celý den sedět v knihách. Nicméně to zase nemůžu považovat za nereálné. Určitě je spousta lidí, kteří to dokáží.
Právě proto jsem se rozhodla udělat si tento rok takovou výzvu, kterou zvládnu. Nebo spíše, pokusím se ji zvládnout.

Let it snow, let it snow, let it snow....

19. prosince 2015 v 19:26 | Klára
Ahoj Ježíšku, vím, že už je trochu pozdě ti psát. Ale znáš to. V tento čas je spousta práce s pečením cukroví a vánočními přípravami.
Tento rok na Tebe mám jenom jedno velké, ale skromné přání...

Přála bych si, aby všichni čtenáři mého blogu měli bohatého Ježíška. Trávili čas s jejimi nejbližšími. Vkročili do Nového roku tou správnou nohou a splnila se jim jejich tajná přání.


Děkuji moc,
Klára

Jak jsem jednou (ne)zvítězila

29. října 2015 v 21:00 | Klára


A je tu opět konec roku!

31. prosince 2014 v 16:25 | Klára
Jak už název článku napovídá, tento článek bude o tom, co se událo za tento rok a má být jakýmsi poohlednutim.
Musím se přiznat, ale dalo mi hodně přemlouvání, abych si na chvíli sedla a věnovala se alespoň těch blbých 10 minut blogu.
Blog pro mne byl vždy koníčkem, ale v poslední době se z něho stala povinnost, která mě přestala bavit. Jo, asi to zní dětinsky jako když dítě dostane hračku a pak jí odhodí, protože dostane novou, ale tak to není. Je to jinak a rozebírat to tu nebudu, protože kdo bloguje ví jak to myslím. Teda aspoň doufám :D a hlavně je tu už spousta omluvných článků o tom, proč jsem byla neaktivní a myslím, že tentokrát by tomu nebylo jinak.
Předešlý rok proběhl zhruba tak, že jsem přestala tvořit uplně vše a začla se orientovat převážně na korálky. Nějaké jsem doma měla už z předešlých let, ale rozšířila jsem zásoby a zjišťovala jsem, že moje předešlé zásoby jsou nekvalitní a tak musím "nahrabat" nové. Prošlo mi v rukou spoustu výrobků ale vyfotit jsem stihla jen minimum, ale i tak se pokusím vám to minimum v průběhu roku přidávat na blog.
Dále mne velice zaujala pryskyřice a i tu jsem si samozřejmě musela pořídit :D už jsem vyrobila spoustu náušnic, náramků, přívěsků na krk, ale nestíhám je fotit a když se o to pokusím, výsledný výtvor vypadá na fotce přeci jenom jinak :D Focení je jedna z mála věcí, který bych potřebovala do příštího roku vycvičit :D
Myslím si, že už bylo dost povídání a tak bych vám všem chtěla popřát aby rok 2015 byl pro všechny rokem plným radosti, úspěchů, zdraví a štěstí! :) A hlavně plný kreativity! :)
A na závěr vám všem děkuji, za vaši návštěvnost! :) Za to, že blog navštěvujete, sledujete moje videa na YT (nejsledovanější má již přes 10 000 shlédnutí, což je naprosto úžasné!) a i za to, že se počet To se mi líbí na stránce blogu na Facebooku značně rozšířil a překročil hranici 2 000 a zbývá už jen pár do 3 000.
Děkuji, jste úžasní! :)

Nejzmoženější období

30. dubna 2014 v 20:23 | Klára
Nemůžu uvěřit tomu, že jsem nepřidala za celé tři měsíce jediný článek a nechala blog takto zpustnout jako nějakou chaloupku někde uprostřed lesa. Tak pracně jsem si budovala návštěvnost a hledala návštěvníky, psala články se vší láskou a nakonce to dopadlo tak jak to dopadlo.
Je jaro, venku je krásně a dneska zrovna jsou čarodějnice. Tento rok je to pro mě obyčejný den jako každý jiný den. Tedy vlastně je nečím zvláštní. Ano, to je. Já totiž píší článek na blog :D
No jo, už mi ta pusa zase jede. Škoda že mi takto nefunguje i hlava při psaní článků na témata a né jen takhle obyčejné okecávací články :D Ale to už si budete muset zvyknout.
Ale teď pojďme k tomu, proč jsem vlastně nepsala články. To je otázka. Proč? Je to vlastně uplně jednoduché. Jsem prvním rokem studentkou střední školy a jak je zvykem, tak se střední školou příchází aklimatizace s profesory, předměty, spolužáky a hlavně se člověk snaží zapsat co nejlépe takže pokud možno žádné flákání.
A do toho jsem se začala opět aktivně a hlavně naplno věnovat orientačnímu běhu. Můj koníček zhruba již od čtvrté třídy, který mě teď znovu chytil a doufám, že se budu jen a jen zlepšovat.
Nicméně to vše ale neznamená, že jsem přestala tvořit! V poslední době se věnuji převážně korálkům a mám tu nějaké kousky, které bych chtěla dát na blog a na facebook. Jenom nemám čas si nalézt chvilku a nafotit to a upravit. Teď už bych možná mohla mít nějaký čas a motivaci přidat občas nějaký ten článek, ikdyž je přeci jen fakt, že je jaro a tak budu spíše venku a né sedět u monitoru, ale uvidím. Každopádně vám nemohu nic slíbit.

-->>> POCHYBUJU, ŽE SI TENTO ČLÁNEK NĚKDO PŘEČTE, ZDA VŮBEC NĚKDO DORAZÍ NA BLOG, ALE SNAHA BYLA :D

Minutka pro dobrou věc!

5. ledna 2014 v 16:02 | Klára
Ahoj, tak vás tu zase zdravím a tentokrát se na vás obracím s prosbou.
Zapojila jsem se na facebooku do soutěže o poukázku na nákup za 200 Kč právě s koláží, kterou vidíte výše. Pokud jste majiteli facebooku, věnujte mi minutku vašeho času a kliknutím na fotku nebo na odkaz níže a dalším kliknutím na To se mi líbí, dejte mi prosím jeden hlas do soutěže!
Všem, kteří jste dali To se mi líbí moc děkuji!

PF 2014

31. prosince 2013 v 19:20 | Klára
Jak klasik praví, s úsměvem jde všechno lépe a tak jsem tu zase po dlouhé době s takovou menší úvahou, pár informacemi a s přáním pro všechny návštěvníky tohoto blogu.
Máme tu 31. prosince a jak všichni víme, je to konec roku. Všichni to oslavují a rozdávají si takzvaná PFka. Když jsem dnes na jedno narazila na internetu, řekla jsem si, co to vlastně znamená to PF? Používá to každý, ale né všichni vědí co to znamená a tak jsem se dala na průzkum. Pouze jedno procent tázaných vědělo co to znamená, nebo alespoň z jakého jazyka je to přejmuto. A co to tedy znamená? Zkratka PF je zkratkou dvou slov "Pour féliciter" a je to tedy přejato z francouzštiny. A význam? Mnozí lidé si myslí, že to znamená něco jako Šťastný nový rok, nebo různá přání do Nového roku, ale ono to vlastně znamená jen: "Pro štěstí!" Takže PFka jsou sice strašně fajn, ale nejlepší jsou stejně naše zlatá česká přání a lidská tvořivost! ;)
A co předsevzetí? Máte nějaká? Jak tak všude koukám na internetu, vidím jak všichni píší "Na nový rok zhubnu!" a spousta předsevzetí, který se vlastně ani nikdy neplněj, ale mám z toho takovej pocit, že tentokrát to ty lidi prostě dodržej, že fakt ty předsevzetí začnou plnit. Jak jste na tom vy?
A na závěr? Chtěla bych všem mím návštěvníkům, přátelům, rodině a všem ostatním, kteří mě podporují v tom co dělám strašně moc poděkovat, za to, že jste i v těch nejhorších chvílích, kdy jsem to chtěla vzdát poděkovat a popřát vám všem hodně štěstí, co nejvíce zdraví, kopu lásky, spoustu pohody a hlavně hromadu splněných přání do toho roku, který přijde již za pár hodin. A hlavně aby byl lepší než ten letošní, který podle mě opravdu za moc nestál, ale i přesto mi přinesl mnoho nových zkušeností, které se mi budou hodit.
A vám, kteří jste tu poprvé a třeba i naposledy, přeju kupu všeho co jsem napsala víše!

A moje předsevzetí, které vám prozradím? Chtěla bych v novém roce býti více aktivní co se týče blogu a doufám, že mě v tom budete podporovat! Děkuji vám všem strašně moc a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014!

Novinka: Prodej!

23. září 2013 v 19:57 | Klára
Když chce člověk vyrábět potřebuje i nějaký ten materiál. A aby mohl mít materiál musí mít finance, za které ten materiál nakoupí. No jo, ale jak to má udělat člověk, který si nevydělává a když už jo, nejsou to nějaké velké zázraky? No ono je to vlastně uplně jednoduché, ALE...!
  • potřebuješ něco co budeš prodávat (např. naušnice, náramky, náhrdelníky, atd..)
  • foťák, kterým nafotíte to co chcete prodat případně někoho, kdo vám to nafotí za vás
  • prostor, kde zveřejníte vaše fotografie (fler.cz, potvor.cz, aukro.cz, mimibazar.cz, facebook, atd..)
  • Cena - v každém případě by jste měli míti představu jakou to má cenu to, co chcete prodat. Tzn. že by jste neměli být příliš drazí, ale zároveň by jste neměli být pod cenou.
  • propagaci - tzn. Sdílení na různých stránkách (např. Facebook - různé skupiny k tomu určené, atp.. )
  • No a už jenom trpělivost než se někdo ozve se zájmem a nevzdávat to!
A víte proč jsem tento seznam sepsala? Nejen proto, abych Vás "inspirovala" (nevím zda je to to správné slovo) k prodeji Vašich výrobků, které máte doma a nemájí kloudné využití, především proto, abych Já vydržela a nevzdával to.
A co to vlastně nemám vzdát?
Mnoho z Vás nemá Facebook nebo prostě jen nesleduje stránku blogu na Facebooku a ták Vás s tím senámím teď.
Začala jsem přes Facebook prodávat naušnice, které mi doma "leží" a nemají žádné využití. Cenu jsem zatím dala jenom takovou zaváděcí a to je 50 Kč. To proplatí pouze materiál, který byl poskytnut a maximálně tak 10 Kč k dobru na další materiál. Hlavním cílem je ale to zatím nevzdávat a doufat, že se tu objeví nějaký zájemce.

Víté jaký byl bod č.5? PROPAGACE! A tak pokud je tu nějaký zájemce o naušnice nebo se chcete jenom podívat - níže naleznete odkaz.

Ano, ano a ano...

19. července 2013 v 15:43 | Klára
Je červenec, venku teplo, sluníčko, voda, ovoce, pití no prostě dlouhé dvouměsíční letní prázdniny.
Já se momentálně doléčuji z letní angíny, která byla opravdu zákeřná, ale boj se blíže ke konci a já Vyhrávám! :D
Nezbývá mi zdělit vám nic jiného, že nejste slepí a určitě jste si všimli nového layoutu, který se tu objevil včera večer. Tedy spíše v noci a dnes byl postupně doladěn. Ohromně velký DÍK za něj patří mé kamarádce ZUZCE která má blog již neaktivní a tak asi nemá cenu dávat její odkaz, ale já ho sem dám stejně, kdyby se náhodou rozhodla ho zase obnovit (www.awww3.blog.cz).Takže Zuzko - DĚKUJU! :)
Ti z Vás kteří jste layout studovali podrobně, určitě jste si všimli že nahoře jakási kolonka "recenze". Ano, všimli jste si správně. Tato kolonka bude obsahovat recenza na kreativní knihy, které mám doma, nebo si občas zapůjčím v knihovně (Na první článek v této rubrice se můžete těšit dnes večer :)).
Nicméně už nebudu povídat a jdu Vám připravit recenzi na první knihu :)

1) Jak se Vám líbí nový layout?
2) Jak si užíváte prázdnin?

Co chystám do budoucna

15. dubna 2013 v 14:21 | Klára
V poslední době blog velice zanedbávám. Není čas na tvoření ani na psaní článků. A navíc jsem dnes dostala antibiotika a v pondělí 22.4.2013 a v úterý 23.4.2012 píšu přijímací zkoušky na obchodní akademii a na gympl. Až bude po všem, budu se snažit blogu plně věnovat a tak vám alespoň přináším seznam článků, na které se můžete těšit:
* velká spousta náramků přátelství
* vzpomínka na podzim (růže z listů)
* růže z ubrousku
* šaty z papíru
* fimo, které čeká na kompletaci
* a spousta dalšího! :)

Všem Vám přeji krásné jaro a po přijímacích zkouškách naviděnou! :)

Ještě 6 hodin

31. prosince 2012 v 18:03 | Klára


Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů,
ale jen štěstí, láska a přátelství dává smysl našim dnům.

Láskyplný rok 2013 vám přeji z celého srdce a ať je ten rok příští lepší, než ten letošní ;)

<*)))>< VESELÉ VÁNOCE ><(((*>

24. prosince 2012 v 14:56 | Klára
<*)))>< ... ><(((*>


<*)))>< ... ><(((*>

Šťastné a Veselé Vánoce a ať vám Ježíšek nadělí pod stromeček spoustu kreativních dárečků.
Žádné úrazy A spoustu kreativních nápadů do nového roku ;)
Svátky strávené plné pohody s těmi nejbližšími ;)

Zas a znova...

30. října 2012 v 19:38 | Klára
Poslední dobou mám takové období, kdy mě nic nebaví a do ničeho se mi nechce. Nebaví mě škola a co je ještě horší je blog a tvoření. Do všeho se musím poslední dobou nutit. Nenutila bych se, Ale mám určité "zakázky" na náramky a tak je chci mít hotové.
Blog jsem poslední dobou zanedbávala hodně, protože jsem neměla čas. Když jsem čas měla, neměla jsem náladu a když jsem konečně měla čas a náladu najednou, nevěděla jsem o čem napsat. Nějak jsem o tom po večerech přemýšlela a vzpomněla jsem si, že tu máme rubriku Rozhovory. Momentálně hledám nějakého krativního človíčka, který by byl ochoten udělat se mnou rozhovor. Doufám, že nějakého najdu ;)
A pokud jsi kreativní třeba zrovna ty, napiš do komentářů něco o sobě a nějaký kontakt. Kouknu a třeba vyberu na rozhovor zrovna tebe ;)

Aktuálně 03.

19. září 2012 v 19:10 | Klára
Po dlouhé době přicházím s článkem. Článek bohužel nebude o tvoření, ale o mém cestování o prázdninách.
V mém fotoaparátu mám nafoceno spoustu kreativních fotek, ale bohužel nemohu nalézt kabel a tak fotky nemohu přidat. Možností je je přefotit do mobilu, ale ten je bohužel nekvalitní a to se mi na blog moc dávat nechce.
Prozatím aby tu nebylo prázdno přidám nějaké fotky, které jsou z prázdnin a jsou foceny mobilem a vypadají docela kvalitně.

Jsem zpátky ;)

31. července 2012 v 18:19 | Klára
Milí tvořiví návštěvníci tohoto blogu,
po dlouhé době jsem zpět. Téměř necelý měsíc jsem byla neaktivní a to hned z několika důvodů.
--> Důvod první jsem psala již na Facebooku tohoto blogu, ale pro ty, kteří se tam nedostanou to napíši znova.
Po dopsání článku o Enkaustice (posledního článku před mojí neaktivitou) se nám rozbil PC.
--> Jelikož a protože jsou prázdniny, tak neustále někam cestuji. Už jsem byla u moře, na závodech, s našima na chatě a teď ještě pojedu na tábor.
--> Když jsem byla u moře, tak nám babička zakoupila Waveboard a tak se na něm učím jezdit. Více méně už to umím, ale potřebuji se zdokonalovat. A tak nebyl ani čas na PC a na tvření také ne.
--> Posledním důvodem je i to, že blbne Facebook. Když jsem chtěla alespoň přispět na facebook přes mobil, tak to prostě nešlo, protože všechny moje příspěvky se zobrazovali mezi příspěvky ostatních. A teď to ještě ke všemu nejde smazat.
Když jsem ještě měla přistup k PC požádala jsem jednu slečnu o ohodnocení blogu a její hodnocení mě velice potěšilo. ( Pro zajímavé --> http://vzdajte-to.blog.cz/1207/critique-8#komentar101861454). Slečna se velice rozepsala a poradila mi co bych mohla na blogu vylepšit a co naopak třeba zrušit. A proto bude nyní na blogu probíhat menší rekonstrukce.
Další oznámením je, že na tomto blogu zavedu oblíbené blogy. Nyní už to mám sice zavedené, ale jsou to pouze blogy, na které chodím ráda a je tam asi jenom jeden blog, který zná ten můj. Takže v blízké době čekejte náběr.
Docela pochybuji, že si tento článek někdo přečetl, ale tomu, kdo si ho přečetl patří velký dík ;)

Odjíždím

27. června 2012 v 13:34 | Klára
Asi chápu, že vás už to nebaví neustále číst moje informační články, ale dnes odjíždím na devět dní do Itálie - Bibione a nestihla jsem žádné články přednastavit. Proto, tedy a tudíž je tento článek poslední článek v měsíci červnu a další článek ode mě čekejte až kolem 9.července ;)
Užívejte si prázdnin a volna, ale hlavně, nezapomeňte tvořit a také navštívit můj blog ;)
Až se vrátím mám v plánu dost věcí na tvoření, ale nebojte, tvoření si beru i sebou na dovču ;)
Tak se tu mějte a užívejte si ;)

Velká návštěvnost? Co to?

24. června 2012 v 13:34 | Klára
Když jsem se ve čtvrtek podívala na Toplist, čekalo mě zděšení. Měla jsem pomalu více lidí online, než za celý den. A ještě ke všemu Toplist stoupal a stoupal.
To samé následovalo i další dny. Jen byla návštěvnost vyšší. A o dost. Mě to ovšem nedalo a začala jsem pátrat. Pátrala jsem, zda o mém blogu někdo nezveřejnil nějaký článek, nebo zda se o mém blogu někde nediskutuje. Bohužel jsem nikde nenašla stopy té velké návštěvnosti.
Protoře mi to neustále vrtalo hlavou, podívala jsem se na email, kde na mě čekal jeden email s předmětem: "Proč máš tak vysokou návštěvnost?".

Aktuálně 02.

14. června 2012 v 18:20 | Kléér
Tak se k vám po dlouhé době zase obracím s novinkami.
V poslední době mám docela dohánění do školy a dost školních akcí a tak. Určitě to znáte. Také se nám blíží prázdniny a já nemám a ani nebudu mít čas na blog a to znamená, že nebude moc článků.
Proto, tedy a tudíž bude vyhlášen jeden den v týdnu a ten den přibudou na blog třeba tři články. Tak to má myslím, že paní Monika Brýdová.
Asi by to byl čtvrtek, protože ten mám takový volný a nemám toho moc v plánu.
Tak uvidíme. Zatím se nechte překvapit.
Vaše KLÉÉR

Bylo, je a nebude + Nebylo, není a bude.

6. května 2012 v 19:39 | Klára
Je tady další nedělní odpoledne a s ním další poohlédnutí do minulosti a poohlédnutí do budoucnosti. Tentokrát pojaté jako "Bylo, je a nebude + Nebylo, není a bude.". Sezná mím vás s tím co se na blogu změnilo a měnit bude.
 
 

Reklama