Sportuji

Proč běhám?

24. května 2017 v 20:28 | Klára
Často se setkávám s otázkou "Proč beháš, když jsi tak hubená? Vždyť to vůbec nepotřebuješ." Vždy se nad tímto dotazem pousměji a mávnu rukou. Možná by bylo na místě pronést naučenou frázi. Jenže jakou, když žádnou nemám?

Běhání je v posledních letech velký trend. Kdo neběhá, jako by nežil. Instagram je plný fotek z běhání a vzduchem koluje spousty najivních myšlenek, že když začnu občas běhat, schodím přebytečná kila.

Ale u mě to tak není. Neběhám, abych zhubla nebo šla s dobou a měla spoustu odběratelů na Instagramu. U mě je to jinak. Jak?

Březen 2017

2. dubna 2017 v 15:24 | Klára
Je neskutečné, jak rychle to utíká. Přijde mi to jako včera. Stáli jsme s rodiči a bráchou u jednoho stolu a přáli si jen to nejlepší do nového roku. A on už je duben. Začíná sezóna a já nemám natrénováno. Smutný.
Proto jsem se rozhodla začít něco dělat a vytvořila jsem si úplně obyčejný sport tracker a musím říci, že to pomáhá. Fakt mě to motivuje, protože ty prázdná políčka mě děsí.
Pro začátek jsem se rozhodla sečíst všechny naběhané kilometry a udělat si seznam,. Jen tak pro informaci. Abych věděla, co chci zlepšovat.

(Ne)sportovní leden

12. února 2016 v 18:10 | Klára
Jedním z mých novoročních "předsevzetí" bylo více sportovat a tak jsem hned 1. ledna sedla na náš stařičký, trochu zaprášený rotoped a šlápla do pedálů. Ujela jsem 10 km. Byl to skvělý pocit. Uvědomění si, že jsem udělala něco pro sebe, pro moje tělo a zdraví.
 
 

Reklama

TOPlist